سهم مشگين‌شهر از اعتبارت سفر رييس جمهوري ‪ ۱۸۰‬ميليارد ريال است

سهم مشگين‌شهر از اعتبارت سفر رييس جمهوري ‪ ۱۸۰‬ميليارد ريال است

                  دبير ستاد پيگيري مصوبات سفر رييس جمهوري به استان اردبيل گفت: سهم شهرستان مشگين‌شهر از مجموع يك هزار و ‪ ۲۳۰‬ميليارد ريال اعتبارات اختصاصي سفر رييس جمهوري به اين استان ‪ ۱۸۰‬ميليارد ريال است.

نقي اسلامي روز پنج شنبه در مشگين‌شهر افزود: با پيگيري‌هاي استاندار و فرمانداران استان پيش بيني مي‌شود بخش عمده‌اي از طرح‌هاي در دست اجرا در سال‌روز سفر رييس جمهوري به استان افتتاح شود.

به‌گزارش خبرنگار ايرنا، فرماندار مشگين‌شهر هم در اين جلسه بهره‌برداري از دو سالن ورزشي و چند طرح آب و خاك را از جمله طرح‌هاي قابل افتتاح در نيمه اول سال آينده ذكر كرد.

علي حيدري تكميل نيروگاه زمين گرمايي و آغاز عمليات كارخانه سيمان مشگين شهر را از ديگر ره‌آوردهاي سفر رييس جمهور به اين شهرستان ذكر كرد.

وي گفت: تلاش‌هاي جدي دولت نهم براي محروميت زدايي در مناطق محروم روز به روز بيشتر مي‌شود و به بركت همين پشتكار هم‌اكنون در بسياري از ادارات اين شهرستان خدمت‌رساني به مردم به روز انجام مي‌شود.

مشگين شهر با ‪ ۱۷۰‬هزار نفر جمعيت در ‪ ۸۵‬كيلومتري شمال غرب اردبيل واقع است.

/ 2 نظر / 6 بازدید
مهران فره راز

با سلام. من مهران فره راز هستم.۲۴ سال سن دارم و در بلوار ابوذر خيابان پيروزی تهران زندگی می کنم. من يک ساب دامين دارم که از پر بيننده ترين وب سايت های ايرانی. سايت من تشکیل شده از زندگی نامه ئ من و یک سری عکس. بهتون پيشنهاد مي کنم که نوشته های منو بخونید چون ممکنه اثر خاصی تو زندگيتون داشته باشه. و خوشحال ميشم اگر نظری داشتيد به آدرس ای ميل من بفرستيد و يا آی دی منو اد کنيد تا در يک فرصت مناسب با هم چت کنيم. از دوستانی هم که به این وبلاگ سر می زنن میخوام که به ساب دامین من هم تشریف بیارن و نوشته های منو بخونن و نظرشونو در مورد نوشته های من به من بگن. با تشکر... مهران فره راز. سايت من : URL:Http://www.Mehranfarahraz.4t.com ایمیل من : Mehranf8398@yahoo.com

eldayaghi

سلام نوروز بایرامین سیزه وحرمتلی عائلوزه تبرک دیب وتازا ایلده سیزه خوش گونلر آرزلیرام گونلریز بیربیریندن گوزل خاطریز عزیز یولوز دواملی اورگ آرزیلاریز یرینه یتسین گوزلریم سنی گوزلر اذربایجان عشقنه چالیشان اولمز اذربایجان اودونا یانان سونمز هیچ اولکه اذربایجان اولماز