62 پروژه عمراني و توليدي در مشگين‌شهر به بهره‌برداري رسيد

در نهمين روز از دهه فجر

62 پروژه عمراني و توليدي در مشگين‌شهر به بهره‌برداري رسيد

خبرگزاري فارس: ظهر امروز همزمان با نهمين روز از ايام دهه فجر، 62 پروژه عمراني و توليدي با صرف اعتبار 10 ميليارد تومان در شهرستان مشگين‌شهر به بهره‌برداري رسيد

به گزارش خبرنگار فارس از اردبيل ، استاندار اردبيل در مراسم بهره‌برداري از اين پروژه‌ها كه در مدرسه تازه تأسيس پيامبر اعظم (ص) برگزار شد در سخناني انقلاب اسلامي را بزرگترين پرچمدار آزادي‌بخش جهان بعد از بعثت پيامبر و قيام امام حسين (ع) خطاب كرد و گفت: روح و حركت اين انقلاب به قيام امام حسين (ع) زنده است و تا زماني كه اين نهضت ماندگار است نهضت روح‌الله نيز زنده است.
علي نيكزاد عدالت محوري و ايجاد اشتغال را دو شعار اساسي دولت نهم قلمداد كرده و افزود: در راستاي عدالت محوري و ايجاد اشتغال دولت و مسئولان به توسعه متوازن مناطق كشور مي‌انديشند و از تمركزگرايي به شدت پرهيز دارند.
وي گفت: هم‌اكنون 208 پروژه با اعتبار 120 ميليارد تومان در سطح استان در حال اجرا است و امسال اعتبار 123 ميليارد تومان عمراني استان به صورت متوازن توزيع و تقسيم شده است.
وي با رد هرگونه دخالت در امر شوراها كمك به شهرداريها را در راستاي حمايت دولت از عمران شهري دانست و گفت:‌ ما به شدت از سرمايه‌گذاري بخش خصوصي استقبال مي‌كنيم و ادعا داريم با تمام وجود و رفع بوروكراسي اداري در خدمت آنها هستيم.
در اين مراسم ولي ملكي نماينده مردم مشگين شهر در مجلس در سخناني خواستار رسيدگي بيشتر به عمران شهري، تأسيس خانه معلم، ايجاد كمربندي در حاشيه شهر و ساخت پل حنيا و چاي شد.
فرماندار مشگين‌شهر نيز در سخناني گفت: در دهه فجر، 62 پروژه عمراني و توليدي با اعتبار 10 ميلياردتومان در شهرستان مشگين‌شهر به بهره‌برداري مي‌رسد كه در توسعه، عمران و اشتغالزايي جوانان مؤثر خواهد بود.
علي حيدري افزود: از محل صندوق مهر امام رضا 569 نفر موفق به اخذ تسهيلات ازدواج شده و 930 نفر جهت دريافت تسهيلات وام بهسازي مسكن روستايي معرفي شده‌اند.
در سفر استاندار به شهرستان 15 پروژه مخابراتي با اعتبار يك ميليارد و 200 ميليون تومان شامل 11 مورد ايستگاه BTS و نيز جايگاه سوخت نغماني خياوي با سرمايه‌گذاري 200 ميليون تومان به بهره‌برداري رسيد كه در اين جايگاه به زيربناي يك هزار و 200 متر مربع، هشت خودرو به طور همزمان قادر به سوخت‌گيري خواهند بود.

/ 0 نظر / 24 بازدید