اولين مجتمع مسكوني،اداري، تجاري و بهداشتي 500 واحدي گلستان مشكين‌شهر،
ساعت ۳:٠٥ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٧ امرداد ،۱۳۸٥   کلمات کلیدی:

اولين مجتمع مسكوني،اداري، تجاري و بهداشتي 500 واحدي گلستان مشكين‌شهر، با حضور استاندار اردبيل و نماينده مردم مشكين‌شهر در مجلس شوراي اسلامي كلنگ‌زني شد.

به گزارش ايسنا، استاندار اردبيل در مراسم كلنگ زني اين مجتمع با اشاره به اينكه با اعتبارات دولتي نمي‌توان كشور را ساخت، گفت: اگر سرمايه‌گذار خصوصي وارد عرصه آباداني نشود، توسعه كشور به كندي پيش خواهد رفت، زيرا بعد از انقلاب نقدينگي مردم بيش از پنج برابر نقدينگي دولت بوده است.

علي نيكزاد تاكيد كرد: به جاي اينكه وقت خود را به خاطر حرف‌هاي پوچ سياسي صرف كنيم، بايد به عمران و آباداني كشور بايد فكر كنيم.

وي با اشاره به تبعات مثبت اين طرح در آينده تصريح كرد: با احداث 500 واحد در اين مجتمع براي يك هزار نفر اشتغال ايجاد شده و بيش از 130 نوع زير مجموعه نيز فعال خواهد شد.

نيكزاد خطاب به مجري اين طرح گفت: هر مشكلي در اجراي اين طرح باشد، استاندار اردبيل شخصا وارد عمل شده و مشكل را حل خوهد شد و راه سرمايه‌گذاري و زمينه مناسب براي آن بر روي تمام سرمايه‌گذاران در استان باز است.

سپس ولي ملكي، نماينده مردم مشكين‌شهر در مجلس شوراي اسلامي، توسعه‌ي شهر را منوط به سرمايه‌گذاري بخش خصوصي دانست و گفت: در شهر و كشور ما، ساخت و سازها كاملا نامتوازن است و به‌ندرت رعايت اصول فني و مهندسي در شهرسازي اتفاق مي‌افتد.

وي تاكيد كرد: بلندمرتبه سازي اگر با برنامه‌ريزي اصول نباشد، مشكلات زيستي عظيمي در منطقه ايجاد خواهد كرد.